09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Партія Об’єднання “Самопоміч” затвердила своїх кандидатів у парламент

Сьогодні, 12 вересня, «Об’єднання «Самопоміч» затвердила свій список на позачергові вибори у Верховну раду 2014 року. В команді – представники політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», партії “Воля”, незалежні експерти та громадські діячі.

До першої десятки «Об’єднання «Самопоміч» увійшли Ганна Гопко (співзасновник Реанімаційного пакету реформ, кандидат наук з соціальних комунікацій), Семен Семенченко (командир добровольчого батальйону “Донбас”), Олексій Скрипник (засновник, генеральний директор ІТ-компанії “Елекс”), Оксана Сироїд (директор Української Правничої Фундації), Віктор Кривенко (голова правління благодійного фонду “Коло”), Ірина Суслова (один з лідерів громадського Люстраційного комітету, партія “Воля”), Павло Кишкар (начальник групи інформаційної війни батальйону “Донбас”), Олена Бабак (директор Інституту місцевого розвитку), Олександр Данченко (провідний експерт в галузі телерадіокомунікації та зв’язку, генеральний директор ЗАТ “Датагруп” та Наталія Веселова (керівник благодійного фонду “Допомога батальйону “Донбас”).

Нагадаємо, прізвища кандидатів у парламент партія «Об’єднання «Самопоміч» оприлюднила 9 вересня на ІІІ з’їзді партії. Громадські активісти та журналісти отримали можливість висловити свою думку щодо того, чи варті кандидати представляти партію у парламенті. «Відкриті списки – це вимога народу. Ми її виконуємо.», – заявив лідер «Об’єднання «Самопоміч», мер Львова Андрій Садовий.

Вчора, 11 вересня, генерал-летенант Михайло Куцин відкликав свою кандидатуру зі списку. Також вчора ввечері стало відомо рішення комбата батальйону «Донбас» Семена Семенченка доєднатися до команди «Об’єднання «Самопоміч». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.