
👉 Вишгородський район, який ще оговтувався від попереднього обстрілу, знову постраждав від удару по житловому будинку.
📊 Очільник Київщини повідомив про наслідки атаки:
– загинула одна людина — 47-річний чоловік;
– поранено 19 людей, серед них 4 дитини;
– 11 постраждалих госпіталізовано, у тому числі двоє дітей;
– пошкоджено 14 приватних будинків та 3 багатоповерхівки;
– у дев’ятиповерхівці вигорів один підʼїзд, ще один — із пошкодженим дахом;
– постраждали 7 автомобілів, один згорів повністю;
– зафіксовано пожежу на території підприємства.
👥 На місцях працюють усі оперативні служби, комісії фіксують масштаби руйнувань. Людям надається першочергова допомога.
🏠 Місто забезпечить тимчасовим житлом тих, хто його потребує. Постраждалі матимуть право на компенсації.
💡 У підʼїздах із меншими пошкодженнями протягом дня планують відновити воду, тепло та електрику. Після перевірки мереж — газопостачання.
⚡️ За добу відновлено електропостачання для понад 170 тисяч осель у Київській області. Водночас у Бучанському та Фастівському районах діють екстрені відключення, тривають стабілізаційні графіки.
🔧 Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб завершити відновлення якнайшвидше.
📲 Важливо: ті, чиє житло пошкоджене або знищене, можуть подати заяву на участь у програмі «єВідновлення» через застосунок чи портал «Дія», а також у місцевих ЦНАПах.
Джерело: Mykola_Kalashnyk, КОВА








