02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

60 ДІТЕЙ ІЗ ДОНБАСУ ЗНАЙШЛИ ПРИХИСТОК У НАМЕТОВОМУ МІСТЕЧКУ У ВИШГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

У Вишгородському районі діє наметовий табір «Лісова застава», у якому тимчасово проживають діти з Донеччини та Луганщини. Табір спільними зусиллями розгорнули департамент з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації та Всеукраїнська організація «За право на життя». Розрахований на одночасне перебування до 80 дітей. Нині там – 60 дівчат та хлопців різного віку. Співробітники табору допомагають дітям оговтатися, звикнути на новому місці та оздоровитися.

16 липня табір відвідали в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи М. А. Одарченко та начальник відділу матеріального резерву Київської області Є.В. Дятленко, а також рятувальники Київщини.

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій провели пізнавально-ігрову акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Під час акції дітлахи дізналися про пожежну техніку, її можливості та укомплектування, а також мали змогу посидіти за кермом та  подати сигнал сирени. Хлопці та дівчата також могли поміряти спеціальну форму та захисні шоломи рятувальників. Разом з рятувальниками маленькі біженці вчилися гасити лісову пожежу. Кожен зміг побувати пожежником та потримати у власних руках брандспойт. Однак, найбільше задоволення діти отримали від водного шоу, яке влаштували співробітники ДСНС. Наостанок діти подякували усім гостям за влаштоване свято, а рятувальники пообіцяли завітати до табору ще раз.