06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Правила безпеки під час зернозбиральної компанії

Перед початком зернозбиральних робіт керівниками господарств, фермерами повинні бути проведені певні організаційні та профілактичні заходи на жнивах.

 

СКИРТУВАННЯ КОРМІВ

Місця постійного зберігання грубих кормів треба обгородити та обладнати блискавкозахистом. Забороняється застосування відкритого вогню. Керівники господарств повинні забезпечити цілодобову охорону скирт сіна та соломи. Місця тимчасового скиртування повинні бути оборані. Крім того, під час скиртування в місцях де ведуться роботи, мають чергувати трактори з плугами. Тут же встановлюються ємність з водою та первинні засоби пожежогасіння.

ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ

Пожежним машинам господарств, мотопомпи і пристосованій для пожежогасіння сільськогосподарській техніці, які повинні бути повністю укомплектовані та постійно знаходитися у справному стані. Для їх зберігання, а також організації цілодобового чергування членів ПСО-ДПД мають бути обладнанні спеціальні приміщення з телефонним зв’язком. Використовувати цю техніку не за призначення суворо забороняється.

ДІЇ ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОЖЕЖІ

 

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежної охорони по телефону «101». До приїзду пожежних слід гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння. Для обмеження розповсюдження вогню, зону горіння необхідно обов’язково оборати.

Інспектор Вишгородського районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області лейтенант служби цивільного захисту Ігор Рибець