30.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Конкурс на підтримку громадських ініціатив

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща), Громадський Сектор Євромайдану, Мережа «Громадські Ініціативи України» та Товариство Лева (Львів) в рамках проекту «Виклики після Євромайдану – громадський сектор у дії» котрий реалізується за підтримки Фонду Міжнародної Солідарності (SolidarityFund.PL) оголошують конкурс на підтримку громадських ініціатив, котрі спрямовані на розвиток громадянського суспільства України на регіональному та національному рівнях.

Умови конкурсу
Заявки на фінансування можуть подавати організації та ініціативні групи, котрі приймали участь у круглих столах та сесіях планування діяльності в рамках проекту «Виклики після Євромайдану – громадський сектор у дії» у своїх регіонах.
Громадська ініціатива повинна відповідати одному або декільком пріоритетам конкурсу: 
А) поширення результатів роботи круглив столів та результатів планування, 
Б) підтримка проектів, метою яких є сприяння реалізації визначених пріоритетів для регіону
В) подолання стереотипів присутніх у стосунках Схід — Захід України.
Г) подолання стереотипів відносно Європейського Союзу.

Заявки на конкурс приймаються виключно в електронному вигляді до 30.06.2014 (включно).
Поданням заявки вважається відправлення заповненої форми заяви і бюджету на адресуmartyna.michalik@edudemo.org.pl

Термін реалізації проектів – від 1-го до 3-х місяців. Всі проекти повинні бути завершені до 31 жовтня 2014 року. Початок реалізації проектів варто планувати не раніше 15.07.2014р. 
У випадку, якщо у Вас з об’єктивних причин існує потреба почати реалізацію громадських ініціатив раніше, прохання звернутись до організаторів конкурсу надіславши листа на е-mail martyna.michalik@edudemo.org.pl в якому описати ці причини. В такому випадку координатори проекту протягом 10 днів зв’яжуться з Вами і дадуть відповідь чи можливе перенесення термінів. 

Бюджет конкурсу 
Максимальна сума до фінансування на кожну ініціативу в рамках даного конкурсу може становити не більше ніж 800 доларів США (бюджет подається у гривнях). Всього в рамках конкурсу планується підтримати 10 громадських ініціатив.