30.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Президент вимагає покарати винних у Луганській трагедії

Покарати винних у Луганській трагедії вимагає Президент України Петро Порошенко. Під час зустрічі з керівниками силових відомств Петро Порошенко звернув увагу Голови СБУ на погану роботу чільників Антитерористичного центру – адже ті не змогли гарантувати безпеку військово-транспортних літаків у Луганську. 

“Ми оголошуємо день жалоби. І я хотів би, щоб ми сьогодні проговорили щодо відповідальнитх, які призвели до численних втрат українських військовослужбовців”, – зазначив Порошенко.

Відтак, від очільника Служби безпеки Порошенко очікує кадрових рішень. Від прикордонників Гарант Конституції вимагає повернення контролю над державним кордоном. Порошенко зауважив – межу між Україною та Росією довжиною 284 кілометри  силовики вже перекрили. 

Кабінету міністрів Президент доручив уже до вівторка виділити кожній родині загиблого грошову компенсацію у розмірі 610 тисяч гривень. Керівник міністерства оборони під час зустрічі доповів, що за останню добу в зоні проведення АТО знищено понад 250 учасників незаконних збройних формувань, значна частина яких є громадянами Росії.