24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ВМДЮДОС “Водограй”

Оркестр-студія «ВОДОГРАЙ» є лауреатом районних, обласних і всеукраїнських фестивалів духової музики; дипломант фестивалів «Київські каштани», «Київ Травневий», «Таврійські сурми», «Межигірський фестиваль» має звання зразково-аматорського дитячого оркестру та «Заслуженого оркестру козацтва України».

Вишгородський міський дитячо-юнацький духовий оркестр-студія «Водограй»

Створений 10.09.1996 року, рішенням сесії міської ради і являється бюджетною організацією. Оркестр—студія «ВОДОГРАЙ» є лауреатом районних, обласних і всеукраїнських фестивалів духової музики; дипломант фестивалів «Київскькі каштани», «Київ Травневий», «Таврійські сурми», «Межигірський фестиваль» має звання зразково-аматорського дитячого оркестру та «Заслуженого оркестру козацтва України».

Оркестр з літа 1997 року виступає за кордоном, де об’єднує  благодійні концерти з туристичними програмами. В 1997—1998 р.р. оркестр їздив у Німеччину, де брав участь у фестивалях, та давав концерти в містах Гембах, Касел, Дюссельдорф та інших містах Південної Тюрінгії. В 1999 році по запрошенню Української діаспори в Польші оркестр їздив до міста Перемишля, де виступав на річниці пам’яті павших в бою українських стрілків в 1918р. В 1999р. а також у 2009 р. по запрошенню міст-побратимів Вишгорода м. Санс (Франція) і м. Льорах (Німеччина) оркестр давав концерти і брав участь в культурно масових громадських заходах міст, а також в м. Базанвіль провінції Бургундія та відвідував м. Париж. Оркестр може виступати не тільки в концертних залах а й на відкритих майданчиках, парадах виконуючи стройовий репертуар і дефіле. Одною з особливостей оркестру-студії є безкоштовне навчання дітей, надання інструментів та концертних костюмів.

Напрямки діяльності:

а) навчання дітей грі на духових інструментах та здійснення навчально-підготовчої   діяльності дітей для гри в духовому оркестрі.

б) підготовка та показ концертних програм для пропагування, розвитку та збереження кращих зразків музичного мистецтва України, кращих музичних творів світової культури для розвитку високого культурно-естетичного рівня та національної свідомості населення.

в) участь у міських, районних, обласних, національних та міжнародних конкурсах, фестивалях та інших заходах.

Оркестр проводить навчально-виховну роботу протягом календарного року, в тому числі у канікулярні та вихідні дні, що пов’язано зі специфікою роботи духового оркестру.

Адреса: 07300, Київська  обл., м. Вишгород, пр. Івана Мазепи, 7б.

Телефон: (04596) 3-26-68

E-mail[email protected]

Директор-художній керівник – Тищенко Наталія Миколаївна

Графік роботи: пн.-пт. з 14 до 19 год. В суботу та канікулярні дні з 10 до 14 год.

Особистий прийом громадян:  пн.-пт. з 14 до 19 год.