30.11.2020

Газета Вишгород

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів

«Настав час йти й робити»

«Настав час йти й робити»: Відкритий форум прихильників партії «ЗА Майбутнє» на Київщині закликав єднатися заради ефективних змін

На Київщині відбувся Відкритий форум прихильників партії «ЗА Майбутнє», який об’єднав людей справи заради досягнення спільної мети – побудови ефективної держави з сильними регіонами та заможними громадянами.

У заході взяли участь голова Київського обласного осередку партії «ЗА Майбутнє» Ярослав Москаленко, лідер партії «ЗА Майбутнє» Ігор Палиця, голова депутатської групи «ЗА Майбутнє» у Київській облраді Ярослав Добрянський, керівниця жіночого крила партії Ірина Суслова, міські голови та депутати Київщини, аграрії, підприємці й громадські діячі.
Відкриваючи форум, очільник київського обласного осередку Ярослав Москаленко висловив переконання, що саме партія «ЗА Майбутнє» є тією силою, яка виведе регіон і країну з кризи.
«Я знаю, що нам вдасться змінити ситуацію в країні. Адже тут зібралися професійні та досвідченні люди. Люди, яких поважають. Які не на словах, а діями завоювали повагу до себе. До кожного з нас приходили різні партії і запрошували до своїх лав. Але ми тут. Тут, адже ми самі творимо цю партію. І це головне. Настав час йти і робити», — наголосив Ярослав Москаленко.
Він також підкреслив, що команда для цього готова і сформована. «Політична сила готова йти на вибори в усіх громадах Київської області. У нас сьогодні є вже всі кандидати: 84 — до обласної ради та 2192 — до всіх місцевих рад. Люди вже визначилися і працюють. Найближчим часом ми почнемо представляти наших кандидатів на місцях. Я особисто поїду в тур по Київський області», — зауважив Москаленко.
У своєму виступі на форумі лідер партії Ігор Палиця зазначив: «Місцеві вибори — це точка відліку для докорінних якісних змін. Зараз ми намагатимемося перемогти на місцях, а потім, я переконаний, будуть дострокові вибори до Верховної Ради, тому що цей безлад в країні треба припиняти».
«Наше основне завдання – запустити економіку України, щоб запрацювали наші підприємства, щоб у країні з’явився платоспроможний попит на українські товари. Ми будемо робити все, що для цього потрібно, не зважаючи на позицію МВФ або інших закордонних структур. Ми будемо домагатися зниження податків, введення податку на виведений капітал, зменшення ПДВ, податків на зарплату, щоб підприємці мали змогу платити людям офіційні заробітні плати», – так окреслив економічну програму політсили Ігор Палиця.
«Україна має відмовитися від кабальної співпраці з МВФ. Упродовж п’яти років влада вела неефективну кредитно-фінансову політику», – заявив лідер партії «ЗА Майбутнє» на Київщині Ярослав Москаленко
«Сьогодні людей турбує комуналка, безробіття, алкоголізм та наркоманія. Шість років тому Київщину, як і Україну, турбувало питання війни. Люди переживали за якість медицини, освіти. Хотіли кращих доріг та нових дитячих майданчиків. За останні п’ять років змінилися погляди на життя. Люди найбільше бояться побачити платіжку за комуналку», – зазначив Москаленко.
Він додав, що саме велика кількість кредитів, які набрала влада, не дає країні розвиватися.
«Це ганебна кредитно-фінансова політика. Останні п’ять років усі уряди брали кредити. Брали і раділи. Але мільярдні позики не йшли в економіку, їх проїдали. Сплачували відсотки за попередні кредити, обслуговували державний борг. Україна так не виживе. Нам треба відмовитися від такої політики. Нам треба розвивати своє. Підтримувати вітчизняний бізнес та боротися з безробіттям. Ось це наша ціль», – констатував Москаленко.
Учасники зібрання закликали співвітчизників не гаяти часу, не чекати чогось від нинішніх політиків, а долучатися до роботи й разом із партією «ЗА Майбутнє» будувати нову країну. Адже сьогодні «ЗА Майбутнє» — це саме та політична сила, яку чекали українці. В ній об’єдналися ті, кого поважають на місцях, хто йде у політику заради втілення у життя амбітного плану перетворення регіонів й усієї країни.
Прес-служба Київського обласного штабу
ПП «За Майбутнє»

Проблеми, які виникли в результаті медичної реформи, стали більш помітними зараз. Про це на Форумі наголосила директор НКП ВРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Морозова.
«Усі чекали «входження» в реформу спеціалізованої медичної допомоги. На жаль, це не реалізовано. Через недосконалість законодавчої бази також виникли непорозуміння між медичними працівниками та тими, хто до цього багато років працював пліч-о-пліч. «Сімейники» отримують відносно високу зарплатню, а співробітники вторинної, третинної, екстреної медичної допомоги — ні», — зазначила О. Морозова.
Серед проблем вона назвала і коронавірус, який вніс корективи у роботу лікувальних закладів.