19.01.2021

Газета Вишгород

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів

Ярослав Москаленко очолив осередок партії на Київщині

Київська обласна організація «Політична партія «ЗА Майбутнє» провела загальні збори, на яких більшість обрала головою Ярослава Москаленка.

Пряма мова Я. Москаленка:
«Українська перспектива — це реальний сектор економіки, розвиток національного виробника, розбудова громад і покращення інвестиційного клімату. А не життя від кредиту до кредиту, які потім проїдаємо», — зазначав Ярослав Москаленко з приводу співпраці з МВФ.
«Основа нашого об’єднання — це європейські цінності. Щоб географічне положення нашої держави у центрі Європи співпадало із ментальністю нашого суспільства. Ми всі маємо навчитися бути європейцями, щоб жити по-європейськи», — стверджував він щодо співпраці з ЄС.
«За реалізацію своїх прав громадяни мають боротися. У людей є серйозні питання до чорнобильських програм. Незадовільна підтримка ветеранів АТО та їх сімей, особливо у частині психологічної реабілітації, гострою лишається тема соцзахисту воїнів-інтернаціоналістів», — зауважив Ярослав Москаленко стосовно теми соціального захисту.
«Сьогодні 70% від виробничих потужностей йде на експорт. Наголошую – ми виробляємо товар з високою доданою вартістю в харчовій промисловості. А тепер ми думаємо, не як збільшувати експорт, а як зберегти колективу роботу. Як вистояти, коли курс долара падає, а вартість сировини зростає. Ми стаємо неконкурентоспроможними за кордоном», — стверджував він на захист вітчизняного виробника.
Ярослав Москаленко — засновник національного проекту «Яскраві діти України», який охопив понад 20 тисяч дітей. Також він заснував та плекає численні спортивні проєкти на Київщині та по всій Україні, зокрема, дитячо-юнацький футбольний клуб «Діназ». Є засновником благодійного проєкту «Збережи життя солдату», який був серед перших, що надавали допомогу українській армії, дружинам, вдовам та дітям військових.

Довідково:
Ярослав Москаленко народився 28.04.1975 р. у с. Лютіж Вишгородського району Київської області.
Займається активною громадською та політичною діяльністю.
2007-2010 рік — голова Вишгородської районної ради Київської області.
З 04.2010 по 08.2010 року — голова Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.
2010-2012 рр — перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації, депутат Київської обласної ради.
2012-2019 рр — народний депутат України.
Під час своєї парламентської діяльності виступав за збереження пільг постраждалих від Чорнобильської катастрофи, за продовження мораторію на продаж землі, проти розвитку кредитної співпраці з МВФ. Наполягав на створенні законодавчої бази, що забезпечить умови для розвитку українського виробництва і не допустить перетворення України на сировинний придаток розвинених країн.

Прес-служба Київської обласної організації «Політична партія «ЗА Майбутнє»