Розпорядження № 27 від 04 березня 2020 року, м. Вишгород
Керуючись ст. 25, ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»:
1. Організувати та провести процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території, що розташована вздовж траси Київ-Овруч та житлового масиву в м. Вишгороді Київської області». Розробник проектної документації — Товариство з обмеженою відповідальністю «Головне архітектурне планувальне бюро», 07301, м. Вишгород, пл. Шевченка, офіс 113. Директор — Коваленко Наталія Дмитрівна.
2. Визначити місце та термін для ознайомлення з матеріалами містобудівної документації «Детальний план території, що розташована вздовж траси Київ-Овруч та житлового масиву в м. Вишгороді Київської області»: м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, каб. 63-в та на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради. Відповідно до процедури громадського обговорення, строк ознайомлення з проектом містобудівної документації та надання пропозицій (зауважень) — 30 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації у засобах масової інформації. Письмові пропозиції (зауваження) надсилати за адресою: 07301, м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, Вишгородська міська рада, скановані копії письмових пропозицій на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
3. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
4. Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості, — Карпов В.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Строк подання пропозицій — протягом 30 днів з дня публікації оголошення.
5. Організаційному відділу виконавчого комітету Вишгородської міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження та проекту містобудівної документації в порядку, передбаченому чинним законодавством (розмістити на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради та в друкованому виданні на місцевому рівні).
6. Визначити дату та місце громадських слухань — 26 березня 2020 року в приміщенні адміністративного будинку на пл. Шевченка, 1 у м. Вишгороді, другий поверх, мала зала засідань.
Порядок денний:
з 14:10 до 14:30 — реєстрація учасників;
з 14:30 до 15:00 — доповідь розробника та/або замовника про розроблений проект містобудівної документації;
з 15:00 до 15:30 — запитання та відповіді на запитання;
з 15:30 до 16:00 — прийом пропозицій (зауважень) у письмовій та/або усній формі.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова О. МОМОТ