17.01.2021

Газета Вишгород

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів

«Діназ» прийнято до професійної футбольної ліги

Вишгородський ФК «Діназ» увійшов до складу Професійної футбольної ліги України (ПФЛ). Про це стало відомо на черговій ХХVII конференції ПФЛ.
Минулого тижня у столичному Домі футболу зібралися представники клубів Першої та Другої футбольної ліги, аби урочисто прийняти до складу ПФЛ чотирьох новачків, серед яких добре відомий усім ФК «Діназ» (Вишгород, Київська область), а також «Альянс» (Сумська область), «ВПК-Агро» (Дніпропетровська область) та ФК «Ужгород» (Закарпатська область).
Як зазначає засновник клубу Ярослав Москаленко, ця подія стала логічним завершенням 20-річного шляху «Діназу» від однієї команди до дитячої академії з цілою інфраструктурою (в якій, до речі, тренується близько 500 дітей Вишгородського району).
«Зараз ми досягли верхівки футбольної піраміди – клуб у професійній лізі. За цей час нашими кваліфікованими тренерами підготовлено тисячі дітей-гравців, а діназівцями зіграно сотні переможних матчів. Я впевнений, що новий етап розвитку футбольного клубу – професійна футбольна ліга – стане для діназівців ще більш успішним», – прокоментував він новину на своїй сторінці у соціальній мережі.
«Я ніколи не сумнівався, що «Діназ» поступово ввійде в еліту українського футболу. І сьогодні, отримавши статус професійного клубу, ми нарешті завершимо процес становлення, збережемо у себе найкращі футбольні таланти і будемо далі рухатися вперед», – переконаний Ярослав Москаленко.
Отже, відтепер слідкуємо за грою вишгородців вже у новому сезоні Другої ліги чемпіонату України.
Ольга Авраменко