Вишгородський ФК «Діназ» увійшов до складу Професійної футбольної ліги України (ПФЛ). Про це стало відомо на черговій ХХVII конференції ПФЛ.
Минулого тижня у столичному Домі футболу зібралися представники клубів Першої та Другої футбольної ліги, аби урочисто прийняти до складу ПФЛ чотирьох новачків, серед яких добре відомий усім ФК «Діназ» (Вишгород, Київська область), а також «Альянс» (Сумська область), «ВПК-Агро» (Дніпропетровська область) та ФК «Ужгород» (Закарпатська область).
Як зазначає засновник клубу Ярослав Москаленко, ця подія стала логічним завершенням 20-річного шляху «Діназу» від однієї команди до дитячої академії з цілою інфраструктурою (в якій, до речі, тренується близько 500 дітей Вишгородського району).
«Зараз ми досягли верхівки футбольної піраміди – клуб у професійній лізі. За цей час нашими кваліфікованими тренерами підготовлено тисячі дітей-гравців, а діназівцями зіграно сотні переможних матчів. Я впевнений, що новий етап розвитку футбольного клубу – професійна футбольна ліга – стане для діназівців ще більш успішним», – прокоментував він новину на своїй сторінці у соціальній мережі.
«Я ніколи не сумнівався, що «Діназ» поступово ввійде в еліту українського футболу. І сьогодні, отримавши статус професійного клубу, ми нарешті завершимо процес становлення, збережемо у себе найкращі футбольні таланти і будемо далі рухатися вперед», – переконаний Ярослав Москаленко.
Отже, відтепер слідкуємо за грою вишгородців вже у новому сезоні Другої ліги чемпіонату України.
Ольга Авраменко