22.01.2021

Газета Вишгород

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів

Ярослав Москаленко проінспектував будівництво соціальної інфраструктури у місті

Із черговою інспекцією Вишгородський міський голова Олексій Момот, народний депутат України Ярослав Москаленко виїхали на стадіон «Енергетик». Поспілкувалися з директором КП «УФКС» Олександром Баланюком та виконавцями робіт.
Олексій Момот: «Реконструкція «Енергетика» — це фактично будівництво нового стадіону. Роботи проходять за графіком і виконуються з належною якістю. У ході інспекції обговорили і цікаві заходи, заплановані на офіційне відкриття, але поки що це нехай буде сюрпризом.
Вкотре дякую нашому депутату за блискавичну реакцію на проблему з додатковою підпірною стінкою, яка була вирішена одразу на місці.
Ще один елемент проекту — комфортні трибуни, розраховані на понад тисячу посадочних місць, та накриття для безкоштовної тренажерної зали під відкритим небом, облаштованої на території спортивного комплексу. Стадіоном зможуть користуватися всі охочі мешканці Вишгорода.”
Очільник міста також зауважив, що після закінчення робіт на стадіоні приведуть до ладу і прилеглу територію та під’їзні шляхи.
У цей же день Ярослав Москаленко разом із керівництвом Вишгородської РДА здійснив робочий візит до Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», на території якої триває капітальний ремонт спортивних майданчиків (стадіону) та будівництво нового додаткового навчального корпусу.
Ці сучасні спортивні споруди та новий комфортний навчальний корпус давно очікують жителі міста. І для того, щоб вони почали функціонувати, починаючи з 2016-го року вже зроблено дуже багато.
За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) до 1 вересня 2019 року очікується завершення будівництва спортивних майданчиків (стадіону).
На будівництво додаткового навчального корпусу у складі Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» з районного бюджету заплановано 10 мільйонів. Ярослав Москаленко докладає максимум зусиль, аби з ДФРР було виділено на його будівництво ще 40 мільйонів гривень.
Вікторія ШМИГОРА