Image00002

Ні для кого не секрет, що для Вишгородського міського голови Олексія Момота розвиток соціальної інфраструктури – у пріоритеті. Тому будівництво дитячого садочка на вул. Шкільній та добудову нових корпусів у наявних він постійно тримає на особистому контролі. Минулого тижня інспектували стан робіт разом із депутатом Верховної Ради Ярославом Москаленком та головою Вишгородської райдержадміністрації Вячеславом Савенком.

Ярослав Москаленко:
– Днями оглянув будівництво нових дитячих садочків Вишгорода. Одразу зазначу, що чітко усвідомлюю: добудовані корпуси і новий об’єкт цілковито проблему не вирішать. Але допоможуть частково зняти напругу в місті. Зараз ідеться про корпуси до дитсадків «Ластівка» і «Чебурашка», а також про новий дитсадок на провулку Шевченка.
Інша велика проблема – школи, їх у місті не будували вже 30 років. Нового корпусу потребує спеціалізована школа «Сузір’я». Проектна документація на його будівництво вже пройшла всі експертизи, і зараз разом з міською та обласною владою, державними органами будемо планувати виділення коштів на цей об’єкт.
Це будуть сучасні споруди, новітні і комфортні, яких, безумовно, давно заслуговують жителі міста. Вишгород має потужний потенціал і по праву повинен стати зразковим містом України.
Від себе додам, що сьогодні місто має потужну управлінську команду на чолі з Олексієм Момотом, яка розуміє потреби громади і має ресурси їх вирішувати. Не тільки фінансові, а й політичні.

Олексій Момот:
– Разом із народним депутатом від нашого округу Ярославом Москаленком інспектували будівництво важливих соціальних об’єктів міста: добудови нових корпусів до міських дитячих садочків “Ластівка” і “Чебурашка”, будівництво нового дитсадка на провулку Шевченка, новий стадіон та спортивний комплекс біля спеціалізованої школи “Сузір’я”. Важливим і приємним моментом для мене стало й те, що на цій виїзній нараді вдалося також обговорити будівництво нового великого корпусу школи, ознайомитися з проектною документацією на неї (яка вже пройшла всі експертизи, і тепер залишилося акумулювати кошти на будівництво). Завітали і на міський стадіон «Енергетик», де також обговорили його перспективну глобальну реконструкцію (проектна документація на стадії розробки). Зупиняючись на реконструкції стадіонів “Енергетик” та біля школи “Сузір’я”, зазначу, що це будуть сучасні, обладнані за останніми тенденціями об’єкти, розраховані на всебічний спортивний розвиток дітей.
Відчуття від зазначеної інспекції вселяють оптимізм. Мені, як міському голові, вдвічі приємно те, що представник інтересів нашого міста у Верховній Раді не лише допомагає нам отримувати кошти на співфінансування надважливих соціальних об›єктів, а й постійно особисто контролює їх використання.
Впевнений, що завдяки командній роботі та спільними зусиллями ми зробимо Вишгород найкомфортнішим та найкращим містом не лише в області, а й в усій країні!

Image00001

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007

Image00009

Image00010

Image00011

Image00012