на тиждень з 18 по 24 вересня

Понеділок
Вранці є шанси збагатитися, але більшість дій виявляться марними. У взаємовідносинах вкладені зусилля не виправдовують сподівань. Краще не "напружуватися" і зайнятися не настільки важливими справами.

Вівторок
У будь-якій, навіть найскладнішій справі ви зможете знайти опору. Досягнути необхідного допоможуть друзі. Вам допоможуть і інші люди, якщо ви звернетеся до них за підтримкою або схваленням. До вас прислухаються на роботі і вдома.

Середа
Зосередьтеся на шліфуванні майстерності у своїй справі. Цей час приємних подій в сім'ї, тому постарайтеся не піддаватися власному роздратуванню. Фінансовий успіх дуже помірний.

Четвер
У справах виникають затримки і багато відкладається. Можливі проблеми з налагодженням контактів. Але слід бути скромнішим і лояльніше у поведінці, щоб ухилитися від нерозуміння.

П'ятниця
Ранок сприяє вигідному вирішенню особистих фінансових питань. У вирішенні поточних справ необхідно завзятість і здатність не відступати перед перешкодами - тоді можна досягти певних результатів.

Субота
В особистому житті і спробах налагодити контакти ймовірні нерозуміння. Краще зайнятися справами, що не вимагають прямого контакту з великою кількістю людей. Фінансовий успіх ослаблений.

Неділя
Незвичайний день, який у більшості випадків обіцяє великі успіхи. Виберіть цей час для вирішення фінансових питань. До вас прийде удача на переговорах і зустрічах.

на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня

Понеділок
Ранок може принести напруження у взаєминах, але ситуація цілком поправна, якщо її не роздмухувати. Діяльність, пов'язана з фінансами призупиниться. Зате надія на успіх в інших справах виявиться виправданою.

Вівторок
У справах відбуваються затримки. Вас очікують успіхи у сфері освіти та навчання, пошуків інформації та складання планів. Можливе ушкодження особистого майна крізь неакуратність.

Середа
Вкрай небажано проводити переговори та займатися вирішенням паперових питань. Увечері до ваших прохань поставляться без ентузіазму, тож краще нікого ні про що не просити. Усе розпочате цього дня може покотитися під гору.

Четвер
День повністю сприяє вам. Знайдеться опора в особі корисної людини або друга. Це фінансовий день, що вдалий для багатьох дій. Виникають шанси підвищити свій рівень життя та приємні можливості у взаєминах.

П'ятниця
Не слід покладатися на фінансову удачу. Можна опинитися в центрі уваги. Сяйніть своєю появою в суспільстві. Ваші думки й ідеї одержать великий поштовх до здійснення. Дорогоцінне світло удачі освітлює вам шлях і приносить радісні події в особистому житті.

Субота
Обережність, уважність і відсутність поспіху - принцип дня. Подорожі не принесуть користі, поїздки можуть характеризуватись непередбачуваністю та плутаниною. У сім'ї від вас можуть зажадати звіту про гроші.

Неділя
Цей день зберігає стосовно вас нейтралітет. Зірки створюють помірну удачу в усьому, не псуючи планів і взаємин. Проблеми залишаються незначними. Можливий успіх, але це залежить лише від ваших дій.

end faq