«Слово», спеціально для «Вишгорода»

Позачергова 41 сесія Вишгородської районної ради VІ скликання, що відбулася 30 грудня 2014 року, прийняла бюджет району на 2015 рік.

Розглянуто низку злободенних питань, зокрема, запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру та їх наслідків у Вишгородському районі на 2015-2019 рр.  

Затверджено вартість харчування у дошкільних навчальних закладах району, чисельність і витрати на утримання  ради та її виконавчого комітету (2015 р.), а також програми підтримки діяльності Вишгородського районного військового комісаріату на 2015 рік, Вишгородського районного підприємства «Комунальник» у 2015-2016 рр. і розвитку комунального підприємства «Управління капітального будівництва» «Вишгородрайбуд» Вишгородської районної ради.

Внесено зміни і доповнення до Вишгородської  районної комплексної програми «Турбота» на 2011-2015 роки та запропоновано віднайти можливості для відновлення повноцінного функціонування  проводового районного радіо — чи не найважливішого засобу інформації та оповіщення жителів Вишгородського району у нинішніх складних економічних і суспільно-політичних реаліях.

Докладніше — див. сайт газети «Слово» gazetaslovo.at.ua