на 18 - 24 вересня

ОВЕН (21.03-20.04). Важливо розміряти свої сили і не створювати собі перевантаження на роботі. Зверніть увагу на свій зовнішній вигляд, зусилля не пропадуть даром, і вас обов'язково помітять і оцінять. Об'єктивних труднощів не уникнути, але вам буде до душі рішення поточних завдань і життєвих проблем. У вихідні будьте розумні та ощадливі. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Прийдеться досить багато часу присвятити рішенню
особистих проблем. Метушливий період - різноманітні події будуть перемінятися, як у калейдоскопі. Вам буде потрібна вся ваша рішучість і швидкість реакції. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції. Начальство може підтримати ваші нові ідеї і у вас може виникнути гарний шанс для службового росту. Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вас очікує приплив сил і гарна працездатність. Наступає вдалий час. Але у всьому необхідно знати межу, щоб близькі люди, та й ви самі не страждали від прагнення всі сили віддавати роботі. Ви цілком здатні корегувати хід подій, зм'якшити гострі кути. У вихідні варто виявити витримку і терпіння. Сприятливий день - середа, несприятливий день - четвер.

РАК (22.06-23.07). Небажано відхилятися від намічених цілей, які б великі не були спокуси. У вас може з'явитися бажання бути поперед усіх, і у вас для цього буде багато шансів. Однак краще не виділятися, колеги та друзі це оцінять належним чином. Постарайтеся приділити близьким людям достатньо уваги у вихідні. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сконцентруйте увагу на роботі, можливе раптове збільшення навантаження, поява нових обов'язків. Це буде сприяти вашому кар'єрному просуванню. Ви зможете втілити в життя свої неординарні задуми. У вихідні вас може відвідати чудова ідея в області фінансів. Сміливо її реалізуйте! Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

ДІВА (24.08-23.09). Одне з самих хвилюючих питань - це питання кар'єри. Вам необхідно визначити, чого ви прагнете від життя. Постарайтеся змінити систему цінностей, і ви побачите, як зміниться ваше сприйняття світу. Постарайтеся допомагати навколишнім, але не звалюйте всі проблеми на себе. У вихідні блисніть своєю чарівністю в дружньому колі. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Доля пошле вам щасливий шанс, але важливі також ваш розум, досвід, працьовитість. Сприятливий час для серйозної розмови з начальством про підвищення заробітної плати. Самостійно приймайте важливі рішення, що стосуються вашого майбутнього. Можуть з'явитися додаткові джерела прибутку. Більше уваги приділяйте дітям. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Концентруйтеся тільки на тих справах, які реально здійсненні. Ви можете відчути себе в епіцентрі подій, що розвертаються, і всі вони будуть позитивними. З найбільшим успіхом завершаться справи, якими ви займетеся разом з друзями. У вихідні постарайтеся бути максимально турботливі стосовно близьких людей. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Усе валиться з рук - не опускайте їх, спробуйте ще раз. Не виправдалося чергове очікування - не страшно, ще не все загублено. В підсумку, ви зрозумієте, що переробили безліч справ, і досягли того, про що й не сміли мріяти в на початку. У вихідні важливо не пропустити корисну інформацію. Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Труднощі та перешкоди, що виникли перед вами, ви зможете подолати. Будьте уважні, тому що помилки й прорахунки в справах можуть викликати невдоволення в начальства. Бажано узгоджувати свої ділові плани з партнерами по роботі. Уникнете маси проблем. У вихідні приділіть собі досить часу, вам необхідно терміново вирішити деякі проблеми. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вам доведеться сумлінно потрудитися, виконуючи поставлені вами ж перед собою завдання. З'являться добрі перспективи, які змінять ваші плани й дозволять добитися прихильності начальства. Але вам доведеться багато часу приділити нагромадженню роботі, відкладати далі вже не можна. Вихідні присвятите відпочинку й відновленню сил. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

РИБИ (20.02-20.03). На вас може навалитися вантаж численних проблем, і вам доведеться витрачати сили й час на те, щоб удержати досягнуте. В роботі можуть виникнути деякі труднощі. Слід привселюдно визнати свої помилки, так що варто до цього морально підготуватися. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

на 25 вересня - 1 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). Наступає слушна мить для різкого й раптового стрибка вперед. Не забувайте, що підвищення по службі означає також більшу відповідальність. До можливих проблем в особистому житті краще ставитися з гумором. У вихідні бажано доробляти звичні справи та не вплутуватися до звабних авантюр. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Наступає важливий період для професійного росту. Ваша товариськість і життєрадісність допоможуть знайти нових друзів. Можливі деякі розбіжності з близькими людьми, постарайтеся їх подолати. У вихідні ймовірні складності у відносинах з родичами, не доводьте ситуацію до конфлікту. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - субота.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваша діяльність стане помітно інтенсивніше. Вам можуть запропонувати новий перспективний проект. Збільшиться ваш творчий потенціал і працездатність, що дозволить з легкістю впоратися з завданням будь-якої складності. У вихідні можуть з'явитися нові друзі. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

РАК (22.06-23.07). Ваші бажання й задуми будуть виконуватися якщо вони не суперечать інтересам інших людей. Намагайтеся вчасно помічати та виправляти допущені помилки в робочих питаннях. Не варто дратуватися за дрібницями, не звертайте увагу на недоречні зауваження. Зменште свою спритність на вихідні, інакше не зумієте як слід відпочити. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

ЛЕВ (24.07-23.08). Займіться духовним розвитком і самоосвітою. Буде вдалим обговорення ваших ідей і пропозицій з начальством. Вас може очікувати приємна зустріч зі старими друзями. Можливі якісь проблеми юридичного плану, джерела яких перебувають у недавньому минулому, але з якими вдасться впоратися. Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота.

ДІВА (24.08-23.09). Ви будете прагнути до своєї заповітної мети і зможете її досягти. Перед вами можуть відкритися інші обрії - вони будуть пов'язані з новими напрямками в справах. У вихідні близькі люди виявлять турботу та увагу, їх допомога буде дуже до речі. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Варто подвоїти ентузіазм на роботі. Начальство очікує від вас відповідального кроку, не розчаруйте його. Зі зміною обов'язків відбудуться зрушення в області оцінки праці, не зневажайте перспектив, що відкриваються. У вихідні ви можете одержати необхідну для себе інформацію, відповіді на задані колись питання. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Найважливіше зараз - це зосередитися й встигнути усе зробити вчасно. Вам може знадобитися здатність швидко переміщатися і вирішувати відразу кілька завдань, що буде сприяти поліпшенню вашого матеріального становища. Постарайтеся не відкладати нагромадження справи, а
вирішувати їх відразу. Можна розраховувати, що вам підвищать зарплату. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ретельно плануйте всі дела, щоб встигнути все зробити і виділити час на особисте життя. Ваші ідеї багато в чому зараз працюють на перспективу. Можна чекати солідні грошові надходження. Не забувайте про родичів, приділіть їм більше уваги й турботи. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Оптимістичний настрій дозволить вам легко прослизнути крізь перешкоди й вийти переможцями з будь-якої ситуації. Бажано нікуди не спізнюватися, непунктуальність може стати причиною проблем. Погодьте й уточніть все до дрібниць, тому що від вашої копіткості буде залежати ваша репутація на роботі. Сприятливий день - середа, несприятливий день - четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваша праця буде особливо плідна, ви зможете впоратися з багатьма питаннями й на роботі, і вдома. Сприятливий час для початку великих і важливих справ. У вихідні постарайтеся не піддаватися впливу, а також ліні та іншим спокусам. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - субота.

РИБИ (20.02-20.03). Енергії вистачає, усе виходить, спориться в руках. На вас очікують інтелектуальні штурми й перетворення ваших рішень у життя. Не сподівайтеся на благодійну підтримку з боку, сміливо вирішуйте фінансові проблеми, розкриваючи свої таланти й можливості. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - понеділок.

end faq