на 9 - 15 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). Прийшов час самовдосконалення, настала пора щось міняти. Ваші недоліки будуть особливо впадати в око, однак постарайтеся не реагувати на критику в свою адресу занадто болісно. Постарайтеся відгородити себе від зайвих і непотрібних контактів на роботі. У вихідні не перешкодить побільше зосередженості на справах. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Нагромадилося багато справ, які краще виконати, не відкладаючи. Конкуренти або колеги можуть виставити вас з невигідного боку. Однак ви здатні швидко відновити свій авторитет. Деякі непогодженості в справах можуть переслідувати вас, але все-таки обставини зміняться в кращий бік. У вихідні ваша інтуїція підкаже вам вірне рішення у будь-який ситуації. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - субота.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вам прийде в голову чимало гарних ідей. І ви будете просто зразком увічливості та терпіння. Зайві справи рішуче відмітайте, це дуже придасться в особистому житті й на роботі у відносинах з колегами. Віднесіться до нових контактів і знайомств уважніше, є шанс зустріти по-справжньому родинну душу. У вихідні варто розібратися зі старими речами і почуттями. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - вівторок.

РАК (22.06-23.07). Може настати час великої активності в партнерських відносинах. Навряд чи вам удасться побути на самоті, навіть якщо ви цього дуже захочете. Сприятливий час для навчання та роботи. Ви можете знайти гідних союзників у реалізації вашого практично геніального проекту. У вихідні ви будете подібні вулкану, постарайтеся контролювати свої емоції. Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам буде важкувато усвідомити, у чому ви були неправі. Однак все-таки прислухайтеся до зауважень, які зроблять близькі люди. Сприятливі контакти з колегами. У вихідні можуть виникнути складності в відносинах у родині, діти можуть повестися зовсім не так, як ви очікуєте. Виявіть такт і терпіння. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - понеділок.

ДІВА (24.08-23.09). Побільше впевненості у власних силах, і, що дуже важливо, зберігайте емоційну рівновагу, але при цьому більше довіряйте своїй інтуїції. Ініціативність, що сполучається з тонкою дипломатією, дозволить щонайкраще влагодити будь-які непорозуміння з діловими партнерами. Порадують конструктивні пропозиції від начальства. Вихідні благосприятливі до обговорення з друзями виниклих проблем, вони допоможуть вам мудрою порадою або рішучими діями. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Імовірні певні ускладнення у взаєминах з колегами, не вступайте в суперечки та з'ясування відносин. Реалізація давніх ідей здатна принести моральне й матеріальне задоволення. Не покладайтеся на чужі обіцянки, вас у найкращому разі підведуть, у гіршому - обдурять. У вихідні багато часу прийдеться присвятити домашнім обов'язкам. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас відкриються нові перспективи для кар'єрного росту. У начальства буде причина вас похвалити й виписати премію. Постарайтеся не думати про людей погано, ваше терпіння і доброзичливість окупляться сторицею. Імовірні приємні новини від коханої людини. Вихідні присвятіть пасивному відпочинку. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам слід якнайменше прислухатися до рад навколишніх, а більше довіряти власній інтуїції. Роботи буде багато і вам доведеться виявити завидне терпіння та працьовитість. Випадкові зустрічі відкриють вам нові перспективи в професійній сфері. Діти будуть вас радувати, але не дозволяйте їм занадто багато. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Намагайтеся не занадто заважати навколишнім, інакше вам напевно зіпсують усе задоволення. Перед вами відкриються нові можливості. Постарайтеся вникати в слова навколишніх, ви можете почути багато цікавого для себе й про себе. Можливе поліпшення в стані професійних справ. Сприятливий час для зміни роботи. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Залишок проблем благополучно розв'яжеться, так що вам не варто тягти за собою такий важкий вантаж. Активна діяльність і самодисципліна - ці якості можуть відкрити перед вами нові перспективи. Ви зможете реалізувати практично все те, що запланували. Дозвольте собі розслабитися у вихідні, сходіть в гості, збагатіть себе новими враженнями. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

РИБИ (20.02-20.03). На вас може обрушитися шквал подій, новин, ділових зустрічей, тому варто ретельно продумати і свій розклад, і свій імідж. Хтось або щось може сильно розлютити вас, але не варто рвати й метати. Із цієї ситуації навіть можна взяти користь, якщо ви залишитеся спокійні та розважливі. У вихідні ви будете мати успіх. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

на 16 - 22 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). Приємні сюрпризи та прикрі несподіванки будуть очікувати у роботі. Краще більше часу провести на самоті, займаючись справами. Вам будуть вдаватися будь-які завдання, можна поміняти роботу або дружнє коло. Намітиться позитивне зрушення у фінансовій сфері. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Імовірні несподівані зміни в питаннях кар'єри, але чи будуть вони позитивними, залежить лише від вашої ретельності. Будьте уважні, переконайтеся, що вас розуміють правильно, щоб уникнути затруднення в майбутньому. На вихідні бажано не планувати великих покупок і угод. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - п'ятниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Особливої напруги на роботі не передбачається, тому у вас з'явиться більше вільного часу. Ви станете спокійніше й позитивніше, прокинеться інтерес до роботи. У вихідні на чекає цікава подорож або важлива справа, яка стане початкои в ланцюзі великих досягнень. Сприятливий день - субота, несприятливий день - середа.

РАК (22.06-23.07). Не беріть на себе чужих турбот, нічого не відкладайте на потім - інакше буде пізно. Знайомтеся з новими людьми, починайте нові проекти. Постарайтеся не зв'язувати себе обіцянками і зобов'язаннями. У вихідні сходіть в гості або прийміть у себе близьких друзів: приємно проведете час і довідаєтеся щось нове й корисне. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п'ятниця.

ЛЕВ (24.07-23.08). Бажано стримати ваш бійцівський запал і працювати в команді. Яких-небудь непередбачених проблем не передбачається. Реалізація намічених планів повинна пройти на гарному рівні. Щоб не зіпсувати відносини з начальством, не беріть нічого на віру, не почавши дій по перевірці отриманої інформації. У вихідні неординарна ідея здатна дати поштовх, що дозволяє витягти максимальну користь з ситуації, яща зараз скалалася. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ДІВА (24.08-23.09). Ваші задуми будуть реалізовуватися досить легко, але тільки якщо ви знайдете однодумців. Досить велика ймовірність бути заміченим начальством і оціненим по гідності. Може виникнути ситуація, коли вам доведеться відповідати не тільки за себе, але й за інших. У вихідні постарайтеся не розпорошуватися на дрібниці. Сконцентруйте всі зусилля для досягнення однієї, головної на даний момент мети. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - субота.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Прийдеться багато часу присвятити роботі, можливі зміни в особистому житті й на службі. Однак, пожинаючи плоди своєї праці, постарайтеся не розслаблюватися, інакше ваші плани виявляться побудованими на піску. Виявіть терпіння й не сперечайтеся з колегами, не бійтеся взяти на себе відповідальність, від цього ви тільки виграєте. А от в особистому житті, перш ніж прийняти нову пропозицію, переконайтеся, що це не обман. Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви будете схильні до творчого підходу при рішенні будь-якої проблеми. І це правильно, ви зможете зробити життя прекрасніше й цікавіше. Намічена поїздка може зірватися через певні фінансові затруднення. У вихідні постарайтеся відпочити, вирушити в подорож. Така поїздка буде дуже вдалою й залишить приємні враження. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваша інтуїція дозволить вам діяти рішуче, вибираючи при цьому найбільш удалі напрямки для прикладання зусиль. Ситуація може повернути вас до невирішених раніше проблем, постарайтеся знайти інші варіанти, як тільки колишні не спрацювали. У вихідні ви зможете порадувати себе якимось придбанням. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Приємно відчувати себе значимою людиною, повага надає впевненість у власних силах. Починають зміцнюватися ваші позиції на роботі й у бізнесі. Але справлятися з виникаючими проблемами та труднощами вам доведеться самому, без сторонньої допомоги. У вихідні будьте уважні до всіх вступних пропозицій, не упустіть своє щатся. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Є небезпека розчаруватися в старих партнерах за бізнесом, ваші відносини можуть зайти в глухий кут. Чи не час міняти роботу? Бажано обережно відноситися до емоцій близьких, ви можете занадто легко їх скривдити. У вихідні ймовірні зустрічі з друзями, з якими ви давно не зустрічалися. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

РИБИ (20.02-20.03). Вас очікує багато роботи, прийдеться забути про відпочинок і спокій. Різноманітні події будуть стрімко міняти одна одну. Якщо бажаєте
впоратися з цим і повернути ситуацію на свою користь, від вас будуть потрібні незвичайна рішучість і швидка реакція. Не наполягайте на негайних змінах. У вихідні перш ніж що-небудь сказати, спочатку гарненько подумайте. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - вівторок.

end faq