Планета заганяє нас по домівках, щоб ми навели в них порядок: починаючи зі своєї кімнати, продовжуючи своїми думками

Перший тиждень карантину вишгородці пережили без панічного жаху і ексцесів, що безумовно робить їм честь. У місті не було зафіксовано фактів дикунства на кшталт аборигенів з Нових Санжар, цькування підозрілих на вірус людей, як це було в одному селі на Житомирщині.

Детальніше...

До уваги читачів, дописувачів, рекламодавців

До уваги читачів, дописувачів, рекламодавців Газети «Вишгород
Дорогі друзі! Ми завжди раді Вас бачити в офісі нашої редакції, наші двері відчинені для кожного.
Проте у зв’язку з ситуацією щодо коронавірусу, карантинних заходів і обмежень, задля нашої спільної безпеки просимо Вас тимчасово обмежити при можливості відвідування редакції і подавати Вашу рекламу, оголошення, вітання, статті (та інше) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., оплатити платні матеріали Ви зможете через Приват24 або за банківськими реквізитами.
У разі запитань телефонуйте за номером: (063)2623255
Дякуємо за розуміння.
Зберігайте спокій) Бажаємо усім бути здоровими!

Карантин в Україні

Кабінет міністрів запровадив карантин по всій країні до 3 квітня. Рішення набуло чинності опівночі 12 березня.

Детальніше...

Весняні дива у ритмі джазу

Чудові концерти «Весняні дива» відбулися минулої суботи у Вишгородському міському центрі творчості «Джерело». Тут вітали матусь, бабусь, сестричок з приходом чарівної весни, бажали квітнути, як вона, дарували красиві хореографічні й вокальні виступи.

Детальніше...

Про організацію та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території, що розташована вздовж траси Київ-Овруч та житлового масиву в м. Вишгороді Київської області»

Розпорядження № 27 від 04 березня 2020 року, м. Вишгород
Керуючись ст. 25, ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»:
1. Організувати та провести процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території, що розташована вздовж траси Київ-Овруч та житлового масиву в м. Вишгороді Київської області». Розробник проектної документації — Товариство з обмеженою відповідальністю «Головне архітектурне планувальне бюро», 07301, м. Вишгород, пл. Шевченка, офіс 113. Директор — Коваленко Наталія Дмитрівна.
2. Визначити місце та термін для ознайомлення з матеріалами містобудівної документації «Детальний план території, що розташована вздовж траси Київ-Овруч та житлового масиву в м. Вишгороді Київської області»: м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, каб. 63-в та на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради. Відповідно до процедури громадського обговорення, строк ознайомлення з проектом містобудівної документації та надання пропозицій (зауважень) — 30 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації у засобах масової інформації. Письмові пропозиції (зауваження) надсилати за адресою: 07301, м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, Вишгородська міська рада, скановані копії письмових пропозицій на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
3. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
4. Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості, — Карпов В.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Строк подання пропозицій — протягом 30 днів з дня публікації оголошення.
5. Організаційному відділу виконавчого комітету Вишгородської міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження та проекту містобудівної документації в порядку, передбаченому чинним законодавством (розмістити на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради та в друкованому виданні на місцевому рівні).
6. Визначити дату та місце громадських слухань — 26 березня 2020 року в приміщенні адміністративного будинку на пл. Шевченка, 1 у м. Вишгороді, другий поверх, мала зала засідань.
Порядок денний:
з 14:10 до 14:30 — реєстрація учасників;
з 14:30 до 15:00 — доповідь розробника та/або замовника про розроблений проект містобудівної документації;
з 15:00 до 15:30 — запитання та відповіді на запитання;
з 15:30 до 16:00 — прийом пропозицій (зауважень) у письмовій та/або усній формі.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова О. МОМОТ

З нами Сила та Честь!

Минулої неділі у Вишгородській СЗОШ «Сузір’я» вперше пройшли змагання нашого спортивного клубу «Характерник». Турнір тепер буде щорічний!
216 учасників взяли участь у змаганнях, які пройшли на одному подиху.
На відкритті турніру ми привітали наших спортсменів Івана Кочанова та Аліну Іщук з отриманням звання «Кандидат у майстри спорту України», а також привітали невеликим подарунком Макара Лознюка у його день народження.
Жоден спортсмен не залишився без подарунка, дякуємо Олексію Момоту, а за професійні фотографії – Інні Клевайчук. Велика вдячність спортсменам, батькам, тренерам та суддям за вдалий початок нової традиції!
З нами Сила та Честь!
Віктор ШУБКА

Верховна рада України

Офіційний портал Верховної ради України.

Детальніше »

КОДА

Офіційний портал КОДА.

Детальніше »

Київська обласна рада

Офіційний портал Київської обласної ради.

Детальніше »