П’ять років як одинь день...

5 років тому Вишгород прощався зі ще зовсім юними Героями, які віддали свої життя на Сході України, – Єрмаковим Євгеном та Ханчичем Денисом. Сьогодні на спомин про них працівники Вишгородської міськради поклали квіти до їхніх могил на Алеї слави.
Єрмаков Євген Сергійович народився 5 лютого 1994 року у Вишгороді. Після закінчення Вишгородської школи «Сузір'я» навчався у Катюжанському ВПТУ. На початку 2014 року дружина народила Євгенові сина. А по весні Євген Єрмаков був мобілізований до лав ЗСУ.
Службу проходив у 11-ому батальйоні територіальної оборони «Київська Русь» на посаді номера обслуги з відділення охорони і взводу охорони. 20-річний юнак брав участь у проведенні спільних з підрозділами МВС операціях щодо виявлення та знешкодження незаконно створених збройних формувань у Слов'янську та Краматорську, на території довколишніх районів, населених пунктів Чернухіне та Центральне.
Солдат Єрмаков регулярно брав участь у відбитті нападів на базовий табір українських військових на горі Карачун. Супроводжував автомобільні каравани по доставці боєприпасів, озброєння, військово-технічного майна та продовольства на блок-пости. Був задіяний у бойових операціях із рекогносцировки нової місцевості та установки нових блок-постів.
У ніч з 14 на 15 серпня група бійців батальйону «Київська Русь» вийшла для проведення розвідки. Близько 4:40 українські військові потрапили у засідку неподалік села Малоіванівка Луганської області. Бійці намагалися евакуювати поранених. Євген прикривав відступ групи і загинув від чергового пострілу снайпера.

Детальніше...

Про скликання чергової LVІ сесії

Розпорядження Вишгородської міської ради VIІ скликання
№ 119 від 10 вересня 2019 року

Керуючись ч. 4, ч. 10 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати LVІ сесію Вишгородської міської ради VІІ скликання:
1. Призначити пленарне засідання 27 вересня 2019 року о 10:00 у залі засідань адмінбудинку, пл. Шевченка, 1 з наступним порядком денним:
1. Про внесення змін до Додатку 1 до рішення від 21.06.2019 № 53/10 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в м. Вишгороді на 2020 рік».
2. Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до Детального плану території, що розташована по вул. Шолуденка в м. Вишгороді Київської області».
3. Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до Детального плану території по вул. Шолуденка у м. Вишгороді Київської області (Карат) площею 35,00 га».
4. Про затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Вишгородської міської ради (вул. Набережна).
5. Про затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Вишгородської міської ради (вул. П. Калнишевського).

Детальніше...

Без офіціозу і з розвагами на будь-який смак

Минулого вікенду Вишгород гучно відсвяткував День міста.
Із самого ранку на набережній працювало чимало локацій із родзинками. Так, кожен охочий міг спуститись по стометровій водній гірці, насолодитись творчими доробками вишгородських майстринь, придбати неповторний сувенір або спробувати самостійно його зробити, долучившись до цікавих майстер-класів.
Гвардійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка також взяли участь у святкуванні Дня міста.

Детальніше...

ДЕНЬ МІСТА 2019

Програма заходу:
11:00 – початок святкування (набережна Київського водосховища):
- дитяча локація (майстер-класи, ігри, атракціони, дитяча розважальна програма);
- алея майстрів;
- водяна гірка;
- фуд-корт.
11:00 – Кубок міського голови зі скейтбордингу, реєстрація учасників (набережна Київського водосховища, скейт-парк)
11:30 – початок змагань зі з скейтбордингу
14:00 – нагородження переможців
15:00 – виступ духових оркестрів (пл. Шевченка, 1): студія-оркестр «Водограй», духовий оркестр Мар’янівської ДМШ, народний аматорський духовий оркестр «Гармонія»
16:30 – урочиста хода (збір на пл. Шевченка, 1) за участі творчих колективів, спортивних секцій та жителів міста
18:30 – святковий концерт за участі місцевих колективів та зіркових гостей

Детальніше...

День знань — 2019!

У 28 навчальних закладах Вишгородщини пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік. Понад тисяча першокласників вперше переступили поріг Нової української школи.

Детальніше...

Що для вас означає незалежність?

З таким запитанням напередодні найбільшого державного свята ми звернулися до мешканців Вишгородщини, людей різного віку, професій, соціального статусу і політичних переконань. Попри те, що їхні думки на цю тему суттєво різняться, все ж відчуваються спільні прагнення і бажання. Найголовніше — небайдужість до долі держави, любов до України і віра у краще майбутнє.

Детальніше...

Верховна рада України

Офіційний портал Верховної ради України.

Детальніше »

КОДА

Офіційний портал КОДА.

Детальніше »

Київська обласна рада

Офіційний портал Київської обласної ради.

Детальніше »