09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Реформа спрямована на користь споживачів

У наступному році нам обов’язково потрібно реалізувати реформу у сфері ЖКГ, коли абсолютно всі мешканці багатоквартирних будинків повинні визначитися з формою управління — або вони створюють ОСББ, або обирають надавача послуг із управління будинком (управителя).
У нашій команді є і молоді сертифіковані фахівці в галузі ЖКГ, і фахівці, які мають значний досвід у цій сфері. Ми готові і в юридичному напрямку, і в практичному допомогти мешканцям обрати форму управління, передати досвід обслуговування будинків, порахувати необхідні кошториси, зробити огляди будинків, надати відповідні висновки.
Законодавство у сфері ЖКГ за останні роки досить змінилось. І в більшості випадків люди не розуміють переваг у цих змінах та як з ними жити далі. Цю ситуацію будемо змінювати! Також працюватимемо над створенням єдиного для всього міста кол-центру. Це в рази покращить та спростить комунікацію між мешканцями Вишгорода, підприємствами, організаціями та адміністрацією. Буде можливість подати будь-яку заявку по єдиному номеру телефону або звернутись за допомогою через смс-повідомлення. Подавати заявки можна буде з будь-яких меседжерів, відправляти — у вигляді фото та відеозвернень.
Мешканці зможуть отримувати зворотній зв’язок у вигляді смс-розсилок. У свою чергу адміністрація зможе отримувати статистичну звітність таких звернень, час та якість їх виконання. Буде створено особисті кабінети для всіх платників комунпослуг. Це покращить обізнаність споживачів про нарахування, сплати та заборгованості.
У зв’язку з реформою децентралізації ми нарешті зможемо прийняти в нашу ОТГ від району всі котельні та теплові комунікації. Будемо створювати нове комунальне підприємство, яке надаватиме споживачам послуги з постачання теплової енергії. Головним завданням для нього буде повна клієнтоорієнтованість. Прозорість нарахувань, правильне розподілення показників, використання нових технологій у вимірюванні теплової енергії, реконструкція теплових вузлів у багатоквартирних будинках — все це дозволить споживачам навчитись заощаджувати на самій коштовній комунальній послузі.
Звісно продовжимо працювати з мешканцями міста у напрямку поводження з побутовими відходами. Адже з 2019 року вивіз сміття — це окрема комунальна послуга і в ній відбудуться певні зміни. В деяких випадках — однозначно на користь споживачів.
Планів та справ у нас багато. Тому будемо намагатись спільними зусиллями робити наше місто кращим, а проживання у ньому — комфортнішим.
Віталій САРДАК,
заступник міського голови