05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про безпеку — у формі гри

5

Торі ШУМ
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

7 вересня на площі перед адмінбудинком було гамірно від дитячих емоцій та сирен поліцейської машини. За підтримки міського голови Олексія Момота працівники Вишгородського відділку поліції влаштували справжнє свято для учнів 2-3 класів.
Діти жваво відповідали на запитання поліцейських та намагалися пригадати якомога більше правил безпечної поведінки на вулиці, разом із патрульними оглянули поліцейський автомобіль та опановували включення сирени.
А закріпили знання на практиці — між імпровізованих світлофорів, переходів та перехресть. Ознайомилися із основними дорожніми знаками.
Присутні дорослі і самі із задоволенням включились у гру і зазначили, що подібні заходи дають позитивний результат. Це чудова альтернатива дещо нудним і одноманітним лекціям про поведінку на дорозі. По завершенню працівники поліції пригощали малечу морозивом.
За словами начальника Вишгородського ВП Павла Панфьорова, такі методи допомагають покращити рівень культури і безпеки на дорогах. Адже, якщо до чіткого виконання Правил дорожнього руху привчати змалечку, в старшому віці їх не порушують.